KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14928307
nr 1492 8307
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Signerad, motiv från Rivieran. Olja på pannå, 35x70 cm, yttermått inklusive ram: 50x86 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 26 september 2022
kl 20:18:46
25/9 22:30:42
100 kr
26/9 16:07:30
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg